HİDE

Grid

GRID_STYLE
false
TRUE

blog

HIDE_BLOG

Classic Header

{fbt_classic_header}

Header Ad

HABERLER

latest

HASIR GÖRÜNÜMLÜ PLAJ ÇANTASI YAPIMI-VİDEOLU

Hanımlar, yaz geliyor. Plajlar, cafeler, çay bahçeleri, alış veriş merkezleri... Şu corona illetinden inşallah kurtulur kurtulmaz tadı...Hanımlar, yaz geliyor. Plajlar, cafeler, çay bahçeleri, alış veriş merkezleri... Şu corona illetinden inşallah kurtulur kurtulmaz tadını çıkarıcaz değil mi?

O zaman kolumuzda şöyle en şıkından çanta olmazsa olmaz dimi... En vazgeçemediğimiz aksesuarımız sonuçta çantalar. Kıyafetlerimize uysun diye elli mağza dolaştığımız, dünyanın parasını ödediğimiz onlar... Ben diyorum ki, kendimiz de çok havalı çantalar yapabiliriz.

Mesela ben şu üstteki güzelliği sadece 10 TL ye olmadı taş çatlasın 15 TL ye mal edebileceğinizi söylesem,  hem de çok kolay ve zevkli bi şekilde, kısa sürede yapabileceğinizi... Şimdi ben bile merak ettim 😅

Gerçekten çok kolay ve çok pratik yapılan bir çanta fikri bu. Hadi gelin izleyin. Bakalım sizler de benim gibi mi düşüneceksiniz ? 👇👇👇

2 yorum

  1. HürPostNisan 16, 2020

    Ellerinize sağlık çok güzel oldu ya ama bu beni sanki az şar gibi kolay plaj çantanız hayırlı olsun bu arada bayanlar için çok güzel bir tavsiye oldu teşekkürler.

    YanıtlaSil
  2. Becerikli KadınNisan 18, 2020

    Çok teşekkür ederim Hür Post. Bence de 😄. Bayanlar arasında sanırım, şu sıkıntılı dönem bitince popüler olacak gibi 😊

    YanıtlaSil

Yorumunuz için teşekkür ederim.