HİDE

Grid

GRID_STYLE
false
TRUE

blog

HIDE_BLOG

Classic Header

{fbt_classic_header}

Header Ad

HABERLER

latest

3 FARKLI KAPI SÜSÜ YAPIMI-VİDEOLU ANLATIM

Kapı süsü sevmeyen var mı? Ben aksesuar delisi değilim. Yani sadeliği seviyorum. Ama kapı süsleri benim vazgeçilmezlerimden. Ev aksesuarları...Kapı süsü sevmeyen var mı?

Ben aksesuar delisi değilim. Yani sadeliği seviyorum. Ama kapı süsleri benim vazgeçilmezlerimden. Ev aksesuarlarından sanırım en sevdiklerim bunlar. O yüzden farklı kapı süsleri çalışmayı ve kullanmayı çok seviyorum.

Yaz aylarında piknik yaptığımız yerlerden toplayıp geldiğim kozalaklarla yaptığım iki kapı süsümü severek kullanıyorum. Yumurta viyollerinden yaptığımı ise yeni evlenecek tatlı bi takipçime hediye etmiştim. Umarım güzel günlerde mutlulukla kullanır.

Gelelim nasıl yapıldıklarına. Aslında yapımları çok kolay. Kozalaklarla yaptığım süslerde evimde önceki projelerimden kalan süsler, çiçekler de kullandım. Evinizde bu türden süslemeler yoksa kuru dallar, yapraklar, artık kullanmaktan sıkıldığınız yapay çiçekler de kullanabilirsiniz. Videomda her birinin yapılışı detaylı var. Umarım zevkle izlersiniz. İyi seyirler. 👇Hiç yorum yok

Yorumunuz için teşekkür ederim.